Умови та положення

Cайт pakline-logistics.ua

Права на сайт pakline-logistics.ua належать Товариству з обмеженою відповідальністю «КОРСА» (компанія ТОВ «КОРСА»). На всьому сайті терміни «ми», «нас» та «наш» відносяться до компанії ТОВ КОРСА.

«Веб-сайт» - це посилання на веб-сайт pakline-logistics.ua (включаючи текст, графіку, логотипи, значки, звукозаписи, програмне забезпечення, інформація, дані, матеріали, зовнішній вид та інш. вміст), база даних, функціональність, будь-які пов’язанні веб-сайти та інш. елементи.

 

Використовуючи наш веб-сайт, ви повинні переконатися, що доступ та/або використання вами сайту:

 • не є незаконним або забороненим законом, що застосовуються до вас;
 • використовується таким чином, щоб не пошкодити та не вплинути будь-яким чином на веб-сайт.

Ви не повинні вводити та завантажувати будь-яку інформацію, яка містить віруси та інші шкідливі коди, процедури комп’ютерного та веб-програмування, в наслідок чого може бути пошкоджено цей веб-сайт, а також порушити наші права інтелектуальної власності.

Використовуючи інформацію, інструменти, що доступні з даного веб-сайту для вас, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності, даними умовами та положеннями та політикою використання файлів cookie.

Наполегливо рекомендуємо ознайомитися з даними умовами, перш ніж відвідувати або використовувати наш сайт pakline-logistics.ua. Якщо ви не згодні зі всіма вимогами цієї угоди, ви повинні утриматися від використання веб-сайту або використання будь-яких послуг. Ми залишаємо за собою право відновлювати або змінювати будь-яку частину чинних умов, публікуючи оновлення на нашому сайті.

Інформація на сайті

Матеріал на сайті pakline-logistics.ua надається в ознайомчих цілях та не повинен використовуватися у якості єдиної основи для прийняття рішень без консультації зі спеціалістом у кожному конкретному питанні.

Цей сайт може містити інформацію історичного характеру. Розміщення інформації надається тільки для довідки.

Заголовки на сайті призначені тільки для довідкових цілей та жодним чином не визначають, обмежують, тлумачать або описують обсяг такого розділу. Будь-яка двозначність у тлумаченні чинних Умов не повинна тлумачитися проти сторони редакції.

Ви признаєте, що використання даного веб-сайту та інформації, що міститься на ньому, потребує ваших навиків та розважливості. Ви погоджуєтесь, що ви повністю несете відповідальність за будь-які вжиті дії.

Ви повинні прийняти особисті заходи обережності, щоб гарантувати, що перегляд або доступ до цього веб-сайту, не піддає вас ризику вірусів, шкідливого комп’ютерного коду або інших форм втручання, які можуть пошкодити вашу особисту комп’ютерну систему. Щоб уникнути сумнівів, ми не несемо відповідальності за будь-яке втручання або пошкодження вашої комп’ютерної системи, що виникає у зв’язку з використанням вами цього веб-сайту або будь-якого пов’язаного з ним веб-сайтом.

Ви зобов’язуєтесь не прагнути стягнути та не будете мати право на стягнення з нас або на отримання від нас відшкодування за будь-які прямі або опосередковані збитки, або шкоду, а також зобов’язуєтеся не пред’являти до нас претензії, не ініціювати судовий розгляд на нашу адресу, відносно збитків, вимог, обов’язків та інших витрат, що понесені в процесі використання інформації, що розміщена на нашому сайті.

Авторське право

Авторські права на цей веб-сайт та інші права на інтелектуальну власність належать нам та ліцензуються нами. За виключенням цілей та умов, передбачених Законом про авторське право та аналогічним законодавством, що застосовується у вашому регіоні, та за виключенням випадків, коли це напряму дозволено чинними умовами, ви не можете ні в якій формі або будь-яким способом без нашого письмового дозволу:

 • адаптувати, завантажувати, відтворювати реконструювати, зберігати, поширювати, друкувати, відображати, виконувати, публікувати, мати справу або створювати похідні роботи з будь-якої частини цього веб-сайту;
 • комерціалізувати, продавати, ліцензувати, поширювати будь-яку інформацію, продукти або послуги, отримані з будь-якої частини цього веб-сайту.

Торгові марки

Якщо не вказане інше, будь-яке слово або пристрій, на якому нанесений символ ™ або ®, є зареєстрованим товарним знаком. Якщо ви використовуєте будь-який з наших товарних знаків у відношенні нашої діяльності, продуктів або послуг, ви повинні включити повідомлення/посилання на інформацію, в якій вказується, що цей товарний знак належить нам. Ви не повинні використовувати наші торгові марки наступним чином:

 • у зв’язку з діяльністю, продуктами або послугами, які не є нашими;
 • комерціалізувати, продавати, ліцензувати, поширювати будь-яку інформацію, продукти або послуги, отримані з будь-якої частини цього веб-сайту;
 • способом, який може вводити в оману таким чином, щоб принизити нашу ділову репутацію чи спотворити інформацію про наші продукти та/або послуги, що розміщені на нашому веб-сайті.

Обмеження у використанні

Якщо ми не домовимося про інше в письмовій формі, вам надається доступ до цього веб-сайту тільки для вашого особистого перегляду. Ви маєте право роздрукувати одну копію будь-якої інформації, яка міститься на цьому веб-сайті, тільки для особистого перегляду. Без обмеження вищевказаного, ви не можете без нашого письмового дозволу продавати, поширювати, завантажувати, комерціалізувати, використовувати та мати справу з інформацією, отриманою з цього веб-сайту.

Пов’язані веб-сайти

Цей веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти («пов’язані веб-сайти»). Ці посилання надаються тільки для зручності та не можуть залишатися в актуальному стані або не підтримуватися. Ми не несемо відповідальності за зміст або політику конфіденційності на цих пов’язаних веб-сайтах, якщо це не передбачено іншим.

Політика конфіденційності

Ви зобов’язуєтесь дотримуватися умов нашої Політики конфіденційності, яка може бути запропонована нами, а також будь-які положення або норми встановлені законом.

Форс-мажор

Ми не несемо ніякої відповідальності перед вами за збій, переривання, затримку та будь-які інші питання характеру?, виникаючі у результаті війни, повстання, цивільних безпорядків, страйків, локаутів та виробничих спорів; пожежа, вибух, землетрус, стихійне лихо, повінь, посуха або погана погода; відмова Інтернету або веб-сайту; переривання доступу до Інтернету / веб-сайту або проблеми, пов’язаної з передачею або доступом на /до веб-сайту; недоступність матеріалів, інформації або даних для веб-сайту або його оновлення; чи реквізиція, чи інша дія або наказ будь-якого урядового департаменту, раді або іншого офіційного органу. Ми також не несемо ніякої відповідальності за будь-які інші обставини або події (незалежно від того, відносяться вони до вищезазначених класів або ні) поза нашого контролю.

Сторонні сайти

Наш сайт може містити матеріали третіх осіб. Сторонні посилання на сайті pakline-logistics.ua можуть направити вас на сторонні сайти, не пов’язані з нами. Ми не несемо відповідальності за зміст даних сайтів та за будь-які сторонні матеріали, продукти або послуги третіх сторін.

Ми не несемо відповідальності за бідь-який збиток або збитки, пов’язані з покупкою або використанням товарів, послуг ресурсів або будь-яких  інших транзакцій, що здійснювалися у зв’язку з будь-якими сторонніми веб-сайтами. Будь ласка, уважно ознайомтеся з політикою та іншими умовами інших веб-сайтів та переконайтеся , що ви їх розумієте, перш ніж здійснювати будь-які транзакції. Скарги та претензії, а також питання стосовно сторонніх продуктів слід спрямовувати третій стороні.

Обмеження у використанні сайту

Вам заборонено використовувати сайт у наступних випадках:

 • використання у будь-яких незаконних цілях;
 • заклик інших осіб до здійснення будь-яких незаконних дій або участь в них;
 • порушення будь-яких міжнародних або державних постанов, правил, законів або місцевих постанов;
 • посягання або порушення наших прав інтелектуальної власності або прав інтелектуальної власності інших осіб;
 • переслідування, образа, заподіяння шкоди, наклеп, приниження, залякування або дискримінація за ознакою статі, сексуальної орієнтації, релігії, етнічної належності, раси, віку, національного походження або інвалідності;
 • надання хибної інформації або інформації, що вводить в оману;
 • завантаження, передача вірусу, а також будь-якого шкідливого коду, який буде або може бути використаний засобом, який може вплинути на функціональність або роботу сервісу, будь-якого зв’язаного веб-сайт та Інтернету;
 • для збору або відстеження особистої інформації інших осіб;
 • спам, сканування або очистка даних;
 • у будь-яких непристойних або аморальних цілях;
 • втручатися у функціональну систему сервісу та/або обходить функції безпеки сервісу, а також будь-якого зв’язаного веб-сайту та Інтернету.

Ми залишаємо за собою право припинити використання вами сервісу або будь-якого зв’язаного веб-сайту за вищезазначеними порушеннями або втручанням, а також обходження функцій безпеки.

Зміни в умовах обслуговування

Ви можете подивитися саму останню версію Умов обслуговування у будь-який час на цій сторінці веб-сайту.

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд оновлювати або змінювати будь-яку частину чинних Умов обслуговування, коли публікуємо оновлення та зміни на нашому веб-сайті. Будь-яке подальше використання вами нашого веб-сайту або сервісу означає згода з даними умовами.

У майбутньому ми можемо пропонувати нові послуги або функції через Сайт (що включає випуск нових інструментів, сервісів або ресурсів). Такі послуги, функції також потрапляють під дію чинних Умов та положень.