Складський аутсорсинг

Сортувальний центр PAKLINE Logistics обробляє гуманітарні вантажі, що прямують до населення

Гуманітарні відправлення в Україну – це найбільш затребуваний вантаж сьогодення. Гуманітарна допомога надходить з усього світу, щоб потрапити благодійним організаціям для подальшого отримання вразливим категоріям населення в місцях, де кожного дня цього потребують.

 

Кожного дня з понеділка по п’ятницю ми забезпечуємо високий рівень безпеки, професійного оброблення та підготовки вантажу на всіх етапах функціонування ланцюга поставки.

Якісний 3PL від отримання з міжнародних центрів розподілу до подальших операцій: сортування, упакування, маркування та доставки.

Багатий досвід у плануванні та узгодженні поставок та обробки звітності по запасам, відповідність нормам зберігання – це постійне вдосконалення, напрацьоване роками роботи з різними сферами та різними типами товарів.

Ми пропонуємо додаткові індивідуальні послуги, які значно спрощують складські операції та управління складським аутсорсингом вцілому :

  • Маркування
  • Перепакування
  • Оброблення
  • Крос-докінг
  • Управління запасами
  • Експедирування
  • Інші спільно розроблені рішення, яких потребує ваша компанія

Кожне відправлення є унікальним та якість упаковки дуже важлива для забезпечення швидкої доставки. Ми забезпечимо індивідуальне рішення упакування для правильної та швидкої обробки відправлень.

 

 

Ми постійно модернізуємо наші сортувальні потужності для обробки зростаючих обсягів відправлень.

Спеціалісти нашої компанії працюють зі 100% віддачою для пом’якшення негативного впливу важкої ситуації в країні та забезпечення швидкої підтримки громадянам, які постраждали.

Забезпечення складської та логістичної можливості, що допомагає реалізувати поставки необхідних товарів (продуктів харчування, засобів гігієни, одягу та взуття, опалювальних та освітлювальних виробів, медичного обладнання) в місця, де потрібна допомога – це головна задача, з якою ми стабільно справляємось

Аутсорсинг складських послуг від PAKLINE Logistics – це логістична підтримка та організаційна інфраструктура для успішної передачі пожертв до районів, постраждалих від війни.

Форма зворотного зв'язку

Зв'язатися з нами

Запросіть інформацію про статус виконання ваших замовлень

0 (800) 303 006

Картинка