Співробітники компанії

public-cloud-icon

Співробітники компанії

Найголовніша цінність нашої компанії - це співробітники. Всі вони володіють різним досвідом, компетенціями, потенціалом. А об'єднує нашу команду бажання постійно розвиватися, досягати, будувати успішний професійний шлях, надавати нашим клієнтам послуги високої якості.

 

Бойко Оксана 
Начальник відділукомплектування

Моя історія успіху – цедрібкатерпіння, ложка цілеспрямованості та наполегливостіось він рецепт успіху. Моєжиттєве кредо: «Немаєнічогонеможливого». Самеці слова допомагаютьзалишатисяжиттєрадісним, енергійнимлідером. Мій стаж роботи 15 років, був розпочатий в Компанії зі світовим ім'ям, а саме «AvonCosmeticsUkraine» у Дніпропетровську в далекому 2000 році з посади оператора складальної лінії, далі у Відділі обслуговування Представників на посаді оператор колл-центру, а після стала «обличчям» Сервісного центру компанії, тобто оператором та не одноразово була визнана кращим співробітником відділу. За час роботи в компаніїя набулаколосальногодосвідуроботи з людьми – стала впевненою і навчиласядосягатипоставленихцілей. Саме це допомогло менідосягти новогорівня у моїйкар'єрі – робота в ТОВ «КОРСА».На даний момент я начальник відділукомплектування в ТОВ «КОРСА». Стаж роботи на данійпосаді 3 роки. На запитання «Як досягтиуспіху?» можувідповісти – необхідновірити в себе, мріяти, ставитиконкретнітерміни і планувати дії з їхдосягнення.Мрійте, вірте в себе і успіх Вам забезпечений.

 

Яременко Валеріан
Старший комірник
Я прийшовпрацювати у ТОВ «Корса» на посаду вантажника в 2010 році. Працювавсумлінно, зістовідсотковоювіддачею, показав хороший результат і мене перевели на посаду комірника, пізніше – на посаду старшого комірника.
Для мене дужеважливорозуміти, як побудованіробочіпроцеси, самостійношукатиправильнірішенняскладнихвиробничихпитань, проявлятиініціативу.
Я знаю, щознаходжуся на своємумісці, меніподобається моя робота.
Я люблю своюкомпанію і роблю все, що в моїх силах, для їїрозвитку.


Герасименко Олена
Фінансовий менеджер
Компанія "Корса" - командний курс на успіх!!!
Як відомо, оточуючи себе знаючими людьми, неодміннопрагнеш бути краще, успішніше і цілеспрямованою. Я працюю в компанії «Корса» з 2013 року. За 2 роки моєїроботи я дійснобагаточомунавчилася. Мене, як молодого спеціаліста, дуженадихала і приваблювала робота в компанії, щорозвивається, менізавждихотілосяпізнаватинове, матиможливістьрозвиватися і вдосконалюватися. Менінадалитакуможливістьз гідним наставниками.
Спочатку я отримала посаду бухгалтера. У роботі для мене на першомумісціякістьвиконанняпоставленихзавдань, тому в команді я змоглавирости до головного бухгалтера. Тут немаєсекретівуспіху, а є керівництводосвідченого і розумногокерівника, а такожзавзятість і бажанняпрацювати.
Надаючиповний спектр логістичнихпослуг, наша компаніязавждивідкрита для обмінузнаннями та ідеями. Коженспівробітникпрагне бути втеміспільнихдосягнень і новихзнань, тому ми йдемотільки вперед і хочемо бути кращимисередкращих.