Адресна доставка

u1

Клієнтська доставка - один з важливіших напрямків нашої діяльності, з 2013 року ми успішно розвиваємо сферу доставок для інтернет-магазинів. Весь відділ клієнтської доставки працює в режимі 24/7 для гарантії якості наданих послуг. Ми здійснюємо доставку товарів по всій Україні.

 

За понад 10 років роботи на українському ринку «PAKLINE LOGISTICS» надавав послуги, по доставці різноманітних вантажів, найбільшим торгівельним мережам. Ми успішно співпрацюємо з лідерами національного ринку – «COMFY», «AVON», «Фоксторт». Також наша компанія надає послуги та здійснює нестандартні логістичні рішення для «Imperial Tobacco Group plc» та «КОМПАНІЯ АКУСТИКА», «ROYAL CANIN» та «Oriflame».

Спеціалісти диспетчерської за місяць обробляють понад 15 тис. заявок – прийом та оформлення замовлень, супровід вантажів, оповіщення про час прибуття, аналіз якості наданих послуг. Для збільшення ефективності ми регулярно проводимо тематичні навчання для співробітників диспетчерської. Понад 100 водіїв, експедиторів і вантажників гарантують своєчасну доставку Вашого товару.

За 2014 рік ми збільшили кількість виконаних доставок, в порівнянні з попереднім роком, в 1,4 рази та виконали близько 300 000 доставок клієнтам. За перший квартал 2015 року, не зважаючи на сильний спад в економіці країни, ми також збільшили кількість виконаних доставок.

Користуючись послугами «PAKLINE LOGISTICS» ви отримуєте:

  • Досвід роботи на ринку авто- і вантажоперевезень з 2004 року;
  • Якість наданих послуг;
  • Надійність перевезень ми працюємо тільки з перевіреними компаніями;
  • Надання повного комплекту звітних документів по виконаних доставках;
  • Налагоджена система взаємодії з Клієнтами та Перевізниками;
  • Найкраще співвідношення ціна/якістьвисокий рівень надання послуг при оптимальних цінах;
  • Прозорість умов співпрацітарифи включають ПДВ й страхування відповідальності перевізника;
  • Професійні консультації фахівців з питань організації перевезень;
  • Інформованість про місцезнаходження вантажу та оповіщення про час прибуття.

Окрім адресної доставки товарів, «PAKLINE LOGISTICS» також виконує доставку й установку побутової техніки.

Ми здійснюємо доставку з установкою в такі міста, як, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси. Наша географія доставок з установкою постійно розширюється й на інші міста України.

Для багатьох клієнтів установка придбаної побутової техніки стає непосильним завданням, саме тому ми пропонуємо комплексні послуги, позбавляючи клієнтів зайвих турбот.

Для клієнтів інтернет магазинів і виробників «PAKLINE LOGISTICS» пропонує доставку, установку, налаштування й підключення різноманітної побутової техніки.

Всі роботи ми виконуємо з гарантією якості.

Пам’ятайте, професійна та якісна установка – досить складний та трудомісткий процес, не рідко вимагає використання професійного обладнання та високої кваліфікації установника.

 

Детальніше на сайті www.pakline-group.com.ua