Складські комплекси

2.2.2Компанія PAKLINE Logistics оперує складськими комплексами в Києві, Дніпрі та Гостомелі. Для наших клієнтів мі пропонуємо складські приміщення класу «А» та «В+» загальною площею понад 50 тис.м2:

 

Дніпро, склад «В+» - площа 21 000 м2;

Гостомель, склад класу «А» - площа 28 000 м2;

Київ, склад класу «В+» - площа 1 000 м2.

 Також наша компанія має у своєму розпорядженні CDP-платформи в наступних обласних центрах та найбільших містах України: 

Lvov smal

Місто / CDP-платформа

Площа, м2

Одеса

287

Львів

250

Вінниця

200

Запоріжжя

50

Краматорськ

200

Кривий ріг

70

Миколаїв

767

Рівне

70

Харків

250

Черкаси

180

Чернівці

150

Херсон

217


            Склад –  один з головних елементів логістичного ланцюга, призначений для прийняття, розміщення, зберігання, обробки, комплектації та видачі продукції. Якісні складські послуги дозволяють мінімізувати часові та фінансові затрати та забезпечити збереження й облік товарів.

Наші склади розташовані на територіях з цілодобовою охороною, забезпечені системами відеоспостереження та зручними під’їзними шляхами, з достатньою територію для маневрування великогабаритних машин. Кожне складське приміщення обладнане системами вентиляції, опалення, пожежогасіння та системами обліку та контролю доступу співробітників. Також на території складських комплексів розташовані адміністративно-побутові та офісні приміщення. 

Наші склади укомплектовані сучасними стелажними системами «Unizink», «IronFist», «CfrtonFlov», «Sigma» виробництва Італії, що дозволяє адаптувати приміщення під будь-які види вантажів. В якості вантажної техніки використовуються навантажувачі, штабелери, ричтраки виробництва «OMPimespo» (Італія), «Komatsu» (Японія), «BTToyota» (Японія), Jungheinrich (Німеччина). Для управління складськими процесами використовуються програми WMSDAX, ORACLE, 1С 8, 1С 8 УАТП.

Наші складські приміщення дозволяють виконувати:

  • вантажно-розвантажувальні роботи будь-яких типів автотранспорту;
  • надійне зберігання матеріальних ресурсів з умовами для обліку, огляду та огляду товару;
  • будь-які види обробки товарів (формування заказів, маркування, стікерування, упаковка, палетування, виправлення пошкодження упаковки та багато іншого);
  • методи управління складськими запасами FIFO та LIFO.

Топологія складів передбачає оптимальне рознесення потоків, що забезпечує безперебійну роботу технологічних ділянок – зон вантажно-розвантажувальних робіт, стелажного та напільного зберігання, технологічних ліній обробки вантажів.

2.2.1

 

Детальніше на сайті www.pakline-group.com.ua