Складські комплекси

2.2.2

Для наших клієнтів ми пропонуємо складські приміщення класу «А» і «В+» в Дніпропетровську та Києві площею понад 30 тис м2:
Дніпропетровськ, склад класу «А» – площа 10 000 м2;
Дніпропетровськ, склад класу«В+» – площа 21 000 м2;
Київ, склад класу«В+» – площа 1 000 м2;
Одесса – вул. Атамана Головатого, 161 площа 60 м2
Львів – вул. Зелена, 301 площа 145 м2.

            Склад –  один з головних елементів логістичного ланцюга, призначений для прийняття, розміщення, зберігання, обробки, комплектації та видачі продукції. Якісні складські послуги дозволяють мінімізувати часові та фінансові затрати та забезпечити збереження й облік товарів.

Наші склади розташовані на територіях з цілодобовою охороною, забезпечені системами відеоспостереження та зручними під’їзними шляхами, з достатньою територію для маневрування великогабаритних машин. Кожне складське приміщення обладнане системами вентиляції, опалення, пожежогасіння та системами обліку та контролю доступу співробітників. Також на території складських комплексів розташовані адміністративно-побутові та офісні приміщення. 

Наші склади укомплектовані сучасними стелажними системами «Unizink», «IronFist», «CfrtonFlov», «Sigma» виробництва Італії, що дозволяє адаптувати приміщення під будь-які види вантажів. В якості вантажної техніки використовуються навантажувачі, штабелери, ричтраки виробництва «OMPimespo» (Італія), «Komatsu» (Японія), «BTToyota» (Японія), Jungheinrich (Німеччина). Для управління складськими процесами використовуються програми WMSDAX, 1С 8, Concorde и 1С 8 УАТП.

Наші складські приміщення дозволяють виконувати:

  • вантажно-розвантажувальні роботи будь-яких типів автотранспорту;
  • надійне зберігання матеріальних ресурсів з умовами для обліку, огляду та огляду товару;
  • будь-які види обробки товарів (формування заказів, маркування, стікерування, упаковка, палетування, виправлення пошкодження упаковки та багато іншого);
  • методи управління складськими запасамиFIFOіLIFO.

Топологія складів передбачає оптимальне рознесення потоків, що забезпечує безперебійну роботу технологічних ділянок – зон вантажно-розвантажувальних робіт, стелажного та напільного зберігання, технологічних ліній обробки вантажів.

2.2.1